Uniwersytet Gdański | Wydział Biologii | english version  
Zespół

 

,

Dr hab. Krzysztof Banaś, prof. UG
Kierownik Katedry, profesor uczelni
e-mail: krzysztof.banas@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 08
numer pokoju: C/227
Prof. dr hab. Józef Szmeja
profesor
e-mail: jozef.szmeja@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 06
numer pokoju: C/225
 
Prof. dr hab. Małgorzata Latałowa
profesor emerytowany
e-mail: malgorzata.latalowa@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 13
numer pokoju: C/232
Dr hab. Monika Badura, prof. UG
profesor uczelni
e-mail: monika.badura@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 10
numer pokoju: C/229
Dr Rafał Chmara
adiunkt
e-mail: rafal.chmara@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 07
numer pokoju: C/226
Dr Anna Pędziszewska
adiunkt
e-mail: anna.pedziszewska@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 11
numer pokoju: C/230
Dr Eugeniusz Pronin
adiunkt
e-mail: eugeniusz.pronin@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 15
numer pokoju: C/234
Dr Joanna Święta-Musznicka
adiunkt
e-mail: joanna.swieta-musznicka@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 12
numer pokoju: C/231
Mgr Olga Antczak-Orlewska
asystent
e-mail: olga.antczak@biol.uni.lodz.pl
telefon:
+48 58 523 61 14
numer pokoju: C/233
Mgr Rafał Ronowski
asystent
e-mail: rafal.ronowski@ug.edu.pl
telefon:
+48 58 523 61 09
numer pokoju: C/228
Dr Joanna Jarosińska
starszy specjalista
e-mail: joanna.jarosinska@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 04
numer pokoju: C/223
Mgr Ewa Janik
starszy referent techniczny
e-mail: ewa.golaszewska@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 14
numer pokoju: C/233
Mgr Marek Merdalski
specjalista biolog
e-mail: marek.merdalski@ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 05
numer pokoju: C/224
  Mgr Karolina Maciejewska
doktorantka
e-mail: karolina.maciejewska.1@phdstud.ug.edu.pl
telefon: +48 58 523 61 09
numer pokoju: C/228